Nagpur, Maharashtra
GST No. 27ACKFA5817F1ZD
Approx. Rs 150 / PackGet Latest Price
Product Details:| Strength | 1% w/w |
| Pack Size | 14 pouches |
| Brand | Cernos Gel |
| Application Area | Upper Arms |
| Usage | Male Hypogonadism |
| Prescription | Prescription |
| Shelf Life | 24 months |
| Storage | Below 25°C |
Approx. Rs 400 / BoxGet Latest Price
Product Details:| Strength | 1000 mg |
| Release Form | SR |
| Pack Size | 100 tablets |
| Brand | dr morepen |
| Prescription | Prescription |
| Form | Tablet |
| Packaging Type | Strip |
| Usage | PCOS Support, Type 2 Diabetes |
| Shelf Life | 24 months |
Approx. Rs 500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Strength | 0.1 |
| Form | Cream |
| Brand | Tazret |
| Manufacturer | Glenmark Pharmaceuticals Ltd |
| Composition | Tazarotene |
| Packaging Size | 20 g |
| Shelf Life | 2 years |
| Prescription Status | OTC |
Approx. Rs 300 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Application Type | Vaginal Health |
| Form | Gel |
| Brand | Estofert TG |
| Composition | Estradiol |
| Strength | 0.06 % |
| Packaging Size | 80 g |
| Packaging Type | Pump Bottle |
| Dosage | As Directed |
Explore More Products
© Axis Healthcare. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited